• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Розклад занять

Розклад занять в різновіковій групі Гайки-Ситенського ЗДО„Яблунька” на 2020/2021н.р.

Дні тижня

Види діяльності за освітніми лініями, та час їх проведення

Середня підгрупа

(від 4 до 5 років)

Старша підгрупа

(від 5 до 6 ( 7) років)

Понеділок

1.Ознайомлення із соціумом 09.30-09.50

2.Малювання 10.05-10.25

3.Фізична культура 10.40-11.00

1.Ознайомлення із соціумом 09.30-09.55

2.Малювання10.05-10.30

3.Фізична культура10.40-11.05

ІІ половина дня

Світ гри (сюжетно-рольові ігри)

Вівторок

-

1. Логіко-математичний розвиток 09.30 -09.55

2.Ознайомлення з природним довкіллям 10.35-11.00

1.Логіко-математичний розвиток 10.05-10.25

3.Ознайомлення з природним довкіллям10.35-10.55

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність(СХД)

Середа

--

1.Мовленнєвий розвиток (навчання елементів грамоти) 09.30-09.55

2.Ознайомлення із соціумом 10.05-10.30

3. Ліплення, аплікація 10.40-11.05

4.Музичне виховання 11.15-11.40

1. Ознайомлення із соціумом10.05-10.25

2. Ліплення,аплікація10.40-11.00

3. Музичне виховання 11.15-11.35

ІІ половина дня

Безпека життєдіяльності (БЖД)

Четвер

-

1.Логіко-математичний розвиток09.30-09.55

2. Розвиток мовлення10.05-10.30

3.Фізична культура 10.40-11.05

1.Розвиток мовлення 10.05-10.25

2.Фізична культура 10.40-11.00

ІІ половина дня

Конструктивно-будівельні ігри

П'ятниця

1.Ознайомлення із соціумом 09.30-09.50

1.Ознайомлення із соціумом 09.30-09.55

2.Художня література 10.05-10.25

2.Художня література10.05-10.30

3.Музичне виховання 10.40-11.00

3.Музичне виховання 10.40-11.05

ІІ половина дня

Світ мистецтва (театралізована діяльність, розваги)




Розклад занять в різновіковій групі в період адаптивного
карантину на 2020/2021н.р.

Дні тижня

Види діяльності за освітніми лініями, та час їх проведення

Середня підгрупа

(від 4 до 5 років)

Старша підгрупа

(від 5 до 6 ( 7) років)

I підгрупа

II підгрупа

Понеділок

1.Ознайомлення із соціумом 09.30-09.45

1.Ознайомлення із соціумом 09.50-10.10

1. Ознайомлення із соціумом 10.15-10.35

ІІ половина дня

Світ гри (сюжетно-рольові ігри)

Вівторок

1.Логіко-математичний розвиток 9.30-9.45

1.Логіко-математичний розвиток 09.50 -10.10

1.Логіко-математичний розвиток 10.15 -10.35

ІІ половина дня

Самостійна художня діяльність(СХД)

Середа

1.Художня література 9.30-9.45

1.Мовленнєвий розвиток (навчання елементів грамоти) 09.50-10.10

1. .Мовленнєвий розвиток (навчання елементів грамоти) 10.15-10.35

ІІ половина дня

Безпека життєдіяльності (БЖД)

Четвер

1.Розвиток мовлення 9.30-9.45

1. Розвиток мовлення9.50-10.10

3.Розвиток мовлення 10.15-10.35

ІІ половина дня

Конструктивно-будівельні ігри

П'ятниця

1.Музичне виховання 9.30-9.45

1. Музичне виховання 9.50- 10.10

1. Музичне виховання 9.15- 10.35

ІІ половина дня

Світ мистецтва (театралізована діяльність, розваги)

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi