Історія нашого садка

Дитячий садок "Яблунька" функціонує з 13 травня 1974 року.Засновником дошкільного закладу було правління колгоспу на чолі з керівником Бабичем В.К. Оскільки заклад розташований в тодішньому колгоспному саду, де більшість дерев яблуні - звідси й пішла його назва "Яблунька".

В склад садочка входили окремі приміщення: звичайний будинок з двома верандами, окремо будинок, де знаходився харчоблок та кабінет завідуючої.Згодом було побудовано ще одне приміщення - засклений літній павільйон, де діти перебували і спали в оздоровчий період.На подвірї були побудовані спортивний та ігрові майданчики.В 1976 році заклад почав працювати з двома групами - різновіковою та ясельною.У 1982 році в садку закрили одну групу і лишилася одна різновікрва, яка функціонує по даний час.

З 1992 року через недостатнє фінансування садочок перевели на сезонний режим роботи.Завдяки високому рівню відвідуваності та популярності серед батьків дитсадок не закрили зовсім і зуміли зберегти.З2010 року заклад перевели на круглорічний режим роботи. Як і раніше, так і зараз садок "Яблунька"відвідують майже всі діти с. Гайки-Ситенські та частина дітей с. Ситне.

Особливості нашого дитячого навчального закладу:

забезпечує виховання, навчання та розвиток дітей віком від двох до пяти років, а отже надає можливість реалізації лінії розвитку дитини на етапі дошкільного дитинства

організація життя дошкільників протягом 12 годин на день на основі раціонального поєднання різних видів діяльності

тісна співпраця з батьками

гарні традиції та чудові свята

Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi